ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 19:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   Ben senin `sampıyon ``olabilme ihtimalini sevdim.Hatta sandım da sevindim.(bir fenerli)
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xramox

xramox resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.May.2010 Cum 09:42:09sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Yazık size

xramox

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.May.2010 Cum 09:52:29sohbet oyun linki

MUHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

F.Bahçe şampiyon olamayınca gelinlik giydi

Kahramanmaraş`ta fanatik Fenerbahçe taraftarı bir genç, girdiği şampiyonluk bahsini kaybedince gelinlik giyip çarşı turu attı.

Sarı-lacivertli renklere gönül veren Bayram Yıldırım, ligin son maçından önce arkadaşlarıyla Fenerbahçe`nin şampiyonluğu üzerine bahse girdi. Ligin son haftasında Fenerbahçe`nin Trabzonspor ile berabere kalıp Bursaspor`un da Beşiktaş`ı yenerek şampiyonluğa uzanmasının ardından sıra iddianın gerçekleşmesine geldi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım`la soy isim benzerliği bulunan gencin arkadaşları, girdikleri iddianın sonunda arkadaşlarının gelinlik giyip çarşıda gezmesini istedi. Bunun üzerine Yıldırım, bulduğu kırmızı bir gelinliği giyerek eline aldığı düğün çiçeğiyle caddelerde dolaşmaya başladı. Gencin bu halini gören vatandaşlar şaşırdı. Vatandaşlarla konuşan Yıldırım`ın, Fenerbahçe`nin şampiyonluğu kaybetmesi nedeniyle büyük üzüntü duyduğunu belirtirken, "Gelinliği ise gözümü kırpmadan giydim" dediği öğrenildi.

Bu arada Yıldırım`ın gelinlikle dolaştığını öğrenen basın mensupları uzun süre gence ulaşmaya çalıştı. Gazetecilerin yaptığı tüm aramalara rağmen Yıldırım bulunamazken, geriye sadece çekilmiş fotoğrafları kaldı.

xramox

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.May.2010 Cum 09:54:53sohbet oyun linki

xramox

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.May.2010 Cum 09:57:41sohbet oyun linki

Saçlarınız dökülmesin

J_i_s_e_l

J_i_s_e_l resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.May.2010 Cum 14:09:13sohbet oyun linki
Dün Gece Hiç Tanımadığım Bir Fenerliye, Sırf İki Dakika Sevinsin Diye, Usulca Sokulup Bursa Berabere Dedim.. :)))

hoxtek

hoxtek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.May.2010 Cum 14:14:39sohbet oyun linki

FB nin 2009-2010 sezonu flash transferi gülizar.. Belki gool kralı değil ama arabesk parçaların aranan jönü : )))

ucanpijama

ucanpijama resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.May.2010 Cum 23:43:13sohbet oyun linki

fennev tv son dakika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!     

bu arada bursadan gol haberi mi var 2-2 mi 2-2 mi 2-2 bursadan bursadan gol haberi var koray sanırım doğru mu değil mi doğru değil mi doğru değil mi `` doğru değil doğru değil hala 2-1 orada skor`` 2-1 mi inanılır gibi değil böyle maç görmedim ben

CC sohbet icin buraya
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir